Leden 2010

TRAPAS!

31. ledna 2010 v 20:17 | Dominoli

To mi neuvěříte co se mi stalo:

Si tak jdu a za mnou takový dva hezcí kluci.A já bacha potřebovala jsem se podívat jak vypadám a tak jsem nedávala vůbec pozor.Já trubka blbá se čuměla furt do toho zrcátka a ještě u toho se dívám za sebe na ty kluky.Hej jsem byla upe vedle a co se nestalo.BUM!!!Napálila jsem to přímo do toho auta co stálo předemnou!Za se bou slyším jen ha,ha,ha...a tak pořád jdu oni dva za mnou a já si v duchu říkám jak to nemůže být horší!Hm..tentokrát se dívám před sebe xD a zas hej.Šup po tom ledu.Tak tam tak sedím a počkám si pěkně až ti chlamající puboši za mnou projdou.A najednou se ke mě ten jeden ohýbá a podává mi ruku.Já upe šťastná a když mě zvedá sám upadne.Hm..dobre mno,první jsme se s tím klukem nahoře smály a ten kluk dole na nás..AU!Moje noha.Asi jsem si ji zlomil....No super jako!Tak jsem místo toho abych šla domů.Čekala jsem s ním na jeho rodiče.Potom jsem radši šla!Och bože.Takový trapas!Jsem myslela,že bude lepší abych se pod ten led zahrabala! :(


EMO<>SCENE

31. ledna 2010 v 19:55 | Dominoli

EMO/SCENE-SCENE

ČOKOLÁDA/VANILKA-ČOKOLÁDA

ZMRZLINA/NANUK-ZMRZLINA

ZIMA/LÉTO-LÉTO

ŠATY/SUKNĚ-SUKNĚ

TÍLKO/TRIČKO-TÍLKO

<3 / ♫

YOUGURT/KOKTEIL-KOKTEJL
Dej si tohle i na svůj blog a doplňuj!


NeJ BlOgIsEk

31. ledna 2010 v 19:17 | Dominoli


Tak se rozhodla,že tu udělá anketu nej blogisů.Každej kdo se hlasí napiště do komentů webovku svýho blogu a dějte si na svůj blog tento OBRÁZEK:


A já se budu sledovat jakou budeš mít návštěvnost blogu!Ten co bude mít nejvíc náštěv VYHRÁVÁ!


Fakt husté...

31. ledna 2010 v 14:07 | Dominoli

Hej lidi bych to teda nečekala,že TWILIGHT SÁGA bude až tak úspěšná.V kinech to mělo 80% návštěvnost a knihy mají 76% publicitu.Fakt je to síla..a tady jsou nějaký obrázky z TWILIGHT SÁGA-Edwarda,Alice,Belly..atd. :-)Kritika!

30. ledna 2010 v 20:23 | Dominoli

Lady Gaga by si měla uvědomit,že už začíná být trošku zaostálá.Její "výkřiky módy! sice upoutají pozornost,ale jen do jisté doby.Měla by přijít s něčím novým!Boužel ani u téhle fotky nemám pozitivní kritiku.Mašle z paruky a brýle Ozzyho Osbourna začínají být tipické na jejím vzhledu.Proto i tady u tohodle výběru musím dát palec dolů.

I u těchto fotek nejsem spokojená!Začíná nosit věci stejné akorát v rozdílných barvách.Jestli se chce propagovat v dalších výkřikách,Lady Gaga by měla přijít s něčím svým!BTW:Nedoporučovala bych kostkované oranmenty nebo doplňky!


Zde vydíme dokonce dvě chyby. 1. Lady Gaga by si konečně měla uvědomit své partie dobré i zlé.Tato fotka ukazuje velkou šířku stehen a tak musím dát známku 5-jako ve škole.A za 2. Kostkovaný oblek začíná být ohraný.Bez kostiček se nedá žít?Ale dá a Lady Gaga by si to měla začít uvědomovat!


New vzhled blogu

30. ledna 2010 v 17:48 | Dominoli |  MISSPOPPY
No tak jsem tady udělala hodně úprav a vypadá to docela dobře tak doufám,že se líbí :)